Sklep internetowy oponyuzywane.com
  Allegro opony-felgi allegro allegro allegro
 
 

Firma PPHU Wiktor Zajkiewicz, funkcjonuje na rynku sprzedaży opon i felg od roku 1993. Ten długi czas naszej działalności pozwolił nam zebrać doświadczenie pozwalające z pełną odpowiedzialnością służyć naszym klientom w zakresie doradztwa i fachowej obsługi.

Wisną 2010 oddaliśmy do użytku nowy serwis dla samochodów ciężarowych.

serwis ciężarowy


Od wielu lat sprzedajemy ogumienie do wszelkiego typu pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, terenowych, dostawczych oraz motocykli, pojazdów rolniczych, przemysłowych i budowlanych.
Aktualnie nasza firma znajduje się wśród największych firm oponiarskich w kraju. Jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy na dużą skalę import opon do samochodów ciężarowych. Korzystając z bogatych doświadczeń, stworzyliśmy własną technologie naprawy opon uszkodzonych.

Zaufanie jakim darzą nas klienci stwarza podstawy do ciągłego rozwoju firmy. Obecnie posiadamy ponad 40 000 opon. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, wyważania, montażu, oraz naprawy opon ciężarowych i osobowych serwis ciężarowy
 
      Sklep z oponami ciężarowymi. Wysyłamy opony w każde miejsce w Polsce. Sprawdź nas.
    Prowadzimy sprzedaż także opon motocyklowych oraz opon używanych, których mamy na stanie ponad 15 tys. Serdecznie zapraszamy.